Poligon Portalı
En Süper Nickler ! Uye-ol2
Forumda Birşeyler Yapmak İçin Lütfen Üye Olun...

Poligon Portali...
Poligon Portalı
En Süper Nickler ! Uye-ol2
Forumda Birşeyler Yapmak İçin Lütfen Üye Olun...

Poligon Portali...
Poligon Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poligon PortalıHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

En Süper Nickler !

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh Hali : 21
, : 7
Rep Gücü : 5657
Başarı Sistemi : 0

En Süper Nickler ! Empty
MesajKonu: En Süper Nickler !   En Süper Nickler ! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 4:49 pm

Paşa gönlüm isterse severim, zorlama istersem sevdiririm.Diyeceksin ki nereye kadar bu havalar.Kim takar devran dönene kadar.!!!

ßundan snra herkes ßi adım uzak oLsun ßenden..

AşKIn OLdUğU yERde GURUR,gUruRUnnn OLduĞu YeRDe DE AŞKKKK olMAz

kabuL et !! Bitti İşTE sevMedin Ve seVemeDin!

Ne ÇoK SEVerMiŞim seNi NE çOk !!!!

dOstun OlSUN hEP hÜZÜn .!!!

SahTeyDii Her haLin qit TemizLe Kendinii!

κ!мЅэу! Ѕэωмэмэκ ϋΣεЯэ Ађ АLdıм!!ne HabeR sözüMe Mi qeLdiN ???
qidioRduN aYAĞIMa qEldiN !!!
DÜ$TÜN AŞqıN TUSAqıNa...

A$K SANA ZOoOoOrRRr mUu. ? GELDİİ !

TANRI'dan Başka Kimse Yargılayamazz!

Hîç kîmsë İçîñ HayaL kırıkLıĞıña µĞramadım ; Çûñkû Hîç HayaL kurmadım

Cehennem boş . . .Bütün şeytanlar burda!!!

Beni üzen her detaydan unutarak kurtuluorumm

Sorma kendine neden diee...
Kendin yarattın sonunun ne olcağını bile bileee
Na$$$ yafrumm..hahayyy

Béni SévmiYorsun DiYé SanmaKi KaLbim Yétimdir. oLuRumDé Yalvarmam Askım ASéLéTimDir

Benim tek zerreme ulaşamayacağınız için beni kötülemeyin..
aksi takdirde sizi bi kötülerim,bir daha hayatınızda hiç bir zerreye ulaşamazsınız

Damarıma basmadıqın sürece nothinq..

ilgilenmiyorum ne sizinle ne hayatınızla !!!

DamaRıma Basanın, Kan Dolaşımını DuRduRuRum (!)
HAKETMEYENLERİN ardıNdan Akan qözYa$ım ßiLE ßir SerVetTir oNlara...TADINI ÇIKARTSINLAR!!

!!!..Hayat ßenim Hayatımm..HerkesS dosTuumm oLamazZ..A$ka qeLince ßirkezZ sewDim..OnDan ßa$kasıyLa i$im oLmaz..!!!:

bén işLék kaLdıRımLaRdan yüRüyoRum aşka , üsteLik yaLınayak üsteLik arayaRak üsteLik ßuLamadan....

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

DamaRıma Basanın, Kan Dolaşımını DuRduRuRum (!)
HAKETMEYENLERİN ardıNdan Akan qözYa$ım ßiLE ßir SerVetTir oNlara...TADINI ÇIKARTSINLAR!!

bén işLék kaLdıRımLaRdan yüRüyoRum aşka , üsteLik yaLınayak üsteLik arayaRak üsteLik ßuLamadan....

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷•.•´¯`•)»HÅ$®️€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(•´¯`• .•÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan birdusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorumparasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilirhangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden sonsuyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYENSEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgünhayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmekistersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölümoldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler, Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler.Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sarigiyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matemolursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gülnedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki sönerbiter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgitipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklariniaçarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•
http://poligonportali.eniyiforum.org

En Süper Nickler !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BöCcüqs'den zpPeR niCkLer ! 2
» BöCcüqs'den zpPeR niCkLer !
» Süper Şaka Programları
» süper msn nick leri - renkli